UAB „Laidojimo paslaugų centras“

UAB „Laidojimo paslaugų centras“ yra viena didžiausių laidojimo paslaugų įmonių Lietuvoje. Įmonė teikia su šarvojimu , kremavimu ir laidojimu susijusias paslaugas visoje Lietuvoje ir pagal poreikį kitose šalyse.

 

Šiuo metu veikia septyni padaliniai skirtinguose Vilniaus miesto mikrorajonuose ir po vieną padalinį Pabradėje bei Ignalinoje. Esame įsikūrę šalia šių bažnyčių:

 

 

Istorija

 

1991–1992 m., pradedant statyti Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio bažnyčią ir parapijos namus, po bažnyčia nutarta įrengti šarvojimo sales. Tuometiniam parapijos klebonui kun. Medardui Čeponiui ši mintis kilo atsižvelgiant į tokių laidojimo namų poreikį Vilniaus mieste. Kaip pasakoja kun. M. Čeponis, salių projektavimą po bažnyčia lėmė keli argumentai.

 

Tuo metu Vilniaus miesto civiliniai laidojimo paslaugų namai neleisdavo kunigams su malda palydėti mirusiojo, todėl reikėjo šarvojimo salių, kuriose galima būtų palydėti mirusįjį pagal jo išpažįstamą tikėjimą ir gyvenimo būdą. Taip pat įrengus sales naujuose Vilniaus miesto rajonuose parapijiečiams būtų patogiau šarvoti mirusįjį arčiau jo gyvenamos vietos. Patogiau ir parapijos bendruomenei susirinkti kartu melstis ir palydėti mirusįjį į amžinybę. Planuota už gautas pajamas iš šarvojimo salių nuomos teikti paramą parapijoms.

 

1996 m. gruodžio 22 d. aukotos pirmosios šv. Mišios naujai pastatytoje bažnyčioje. 1997 m. gegužės mėn. atidarytos pirmosios šarvojimo salės. Pradžioje jos buvo dvi, dabar Pal. J. Matulaičio padalinyje veikia penkios salės.

 

Nuo šio padalinio veiklos prasidėjo UAB „Laidojimo paslaugų centras“ istorija. Per kelerius metus įmonė augo, plėtėsi ir kaupė laidojimo paslaugų teikimo patirtį ir ją tobulino, kūrė ir palaikė Lietuvoje per šimtmečius suformuotus laidojimo papročius bei religines apeigas, kūrė naujas paslaugas, susijusias su žmogaus palaikų pagerbimu ir laidojimu. Įmonės personalas gilinosi į įvairioms religijoms ir konfesijoms priklausančių žmonių laidojimo apeigas. Iškilus poreikiui, jas atkūrė, kad kiekvienas žmogus būtų palydėtas pagal gyvenime deklaruotus įsitikinimus.

 

Šis kūrybinis laidojimo paslaugų organizavimo procesas nenutrūkęs ir šiandien. Įmonės darbuotojai, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius ir lūkesčius, kuria išskirtinį ryšį su kiekvienu žmogumi ir sunkią netekties valandą padeda organizuoti laidotuves. Stengiamės, kad kiekvienas, besikreipiantis pagalbos, gautų reikiamą dėmesį, pagalbą, užuojautą ir išskirtinį aptarnavimą laidotuvių metu.

 

Susisiekite su mumis (visą parą) tel.: +370 614 04 608

Laidojimo Centras
Netekus artimojo

Prisiimsime visą su laidotuvėmis susijusią rūpesčių naštą

Laidojimo paslaugų centras

Mūsų rekvizitai

UAB „Laidojimo paslaugų centras“
Įm.k. 302998508
PVM k. 100007499611
Kalvarijų g. 329, LT-08420, Vilnius
Tel. +370 614 04 608
Fax. +370 5 269 7385
info@laidojimocentras.lt

Laidojimo paslaugų centras

Darbo laikas

Dirbame VISĄ PARĄ. Tel.+370 614 04 608

 

Laidojimo reikmenų parduotuvių darbo laikas:
I-VII: 8.00 – 19.00

Kalvarijų g. 329 (Jeruzalėje) parduotuvės darbo laikas:
I-VII: 8.00 – 20:00

Laidojimo Centras