UAB „Laidojimo paslaugų centras“

UAB „Laidojimo paslaugų centras“ yra viena didžiausių laidojimo paslaugų įmonių Lietuvoje.
Vilniaus mieste veikia keturiolika šarvojimo salių. Įmonė teikia su laidojimu ir šarvojimu susijusias paslaugas visoje Lietuvoje ir pagal poreikį kitose šalyse.

 

Šiuo metu veikia penki padaliniai skirtinguose Vilniaus miesto mikrorajonuose ir po vieną padalinį Pabradėje bei Ignalinoje.
Esame įsikūrę šalia šių bažnyčių:

 

 

Istorija

 

1991–1992 m., pradedant statyti Vilniaus palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčią ir parapijos namus, po bažnyčia nutarta įrengti šarvojimo sales. Tuometiniam parapijos klebonui kun. Medardui Čeponiui ši mintis kilo atsižvelgiant į tokių laidojimo namų poreikį Vilniaus mieste. Kaip pasakoja kun. M. Čeponis, salių projektavimą po bažnyčia lėmė keli argumentai.

 

Tuo metu Vilniaus miesto civiliniai laidojimo paslaugų namai neleisdavo kunigams su malda palydėti mirusiojo, todėl reikėjo šarvojimo salių, kuriose galima būtų palydėti mirusįjį pagal jo išpažįstamą tikėjimą ir gyvenimo būdą. Taip pat įrengus sales naujuose Vilniaus miesto rajonuose parapijiečiams būtų patogiau šarvoti velionį arčiau jo gyvenamos vietos. Patogiau ir parapijos bendruomenei susirinkti kartu melstis ir palydėti mirusįjį į amžinybę. Planuota už gautas nedideles pajamas iš šarvojimo salių nuomos teikti paramą parapijoms.

 

1996 m. gruodžio 22 d. aukotos pirmosios šv. Mišios naujai pastatytoje bažnyčioje. 1997 m. gegužės mėn. atidarytos pirmosios šarvojimo salės. Pradžioje jos buvo dvi, vėliau veikla plėtėsi ir dabar Pal. J. Matulaičio padalinyje veikia penkios salės. Nuo šio padalinio veiklos prasidėjo UAB „Laidojimo paslaugų centras“ istorija. Per kelerius metus įmonė augo ir plėtėsi. Kaupė laidojimo paslaugų teikimo patirtį ir ją tobulino, kūrė ir palaikė Lietuvoje per šimtmečius suformuotus laidojimo papročius bei religines apeigas. Atkūrus nepriklausomą Lietuvą, laidojimo paslaugų srityje reikėjo naujo požiūrio ir naujų paslaugų, susijusių su žmogaus palaikų pagerbimu ir laidojimu. Valstybiniai laidojimo namai nespėjo prisitaikyti prie greitai besikeičiančios laikmečio situacijos, tad „Laidojimo paslaugų centras“ priėmė iššūkį organizuoti laidotuves, atsižvelgdamas į kiekvieno žmogaus religinius ir moralinius įsitikinimus. Veiklos pradžioje įmonės personalas gilinosi į įvairioms religijoms ir konfesijoms priklausančių žmonių laidojimo apeigas. Iškilus poreikiui, jas atkūrė, kad kiekvienas žmogus būtų palydėtas pagal gyvenime deklaruotus įsitikinimus. Šis kūrybinis laidojimo paslaugų organizavimo procesas nenutrūkęs ir šiandien. Įmonės darbuotojai, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius ir lūkesčius, kuria išskirtinį ryšį su kiekvienu žmogumi ir sunkią netekties valandą padeda organizuoti laidotuves.

Stengiamės, kad kiekvienas, besikreipiantis pagalbos, gautų reikiamą dėmesį, pagalbą, užuojautą ir išskirtinį aptarnavimą laidotuvių metu.

 

Susisiekite su mumis tel.: +370 614 04 608

Laidojimo Centras
Netekus artimojo

Prisiimsime visą su laidotuvėmis susijusią rūpesčių naštą

Laidojimo paslaugų centras

Mūsų rekvizitai

UAB „Laidojimo paslaugų centras“
Įm.k. 302998508
PVM k. 100007499611
Kalvarijų g. 329, LT-08420, Vilnius
Tel. +370 614 04 608
Fax. +370 5 269 7385
info@laidojimocentras.lt

Laidojimo paslaugų centras

Darbo laikas

Laidojimo reikmenų parduotuvių darbo laikas:
I-VII: 8.00 – 20.00
 
Šarvojimo salių darbo laikas:
I-VII: 8.30 – 21.30

Laidojimo Centras